Karbantartó technikus

maxon motor gmbh
Delaware, DE Full Time
POSTED ON 4/23/2024
A maxon svájci tulajdonú vállalat, ahol a világ élvonalába tartozó elektromos hajtások gyártásával foglalkozunk. Termékeink mindenütt felhasználásra kerülnek – akár a Földön, akár a Marson - ahol a precizitás, megbízhatóság és a magas minőség az elvárt. Veszprémi telephelyünkre keressük új munkatársainkat, akiknek fő feladata a hozzárendelt részlegen található termelési eszközök fellépő hibáinak elhárítása, stabil és folyamatos működésük biztosítása

Feladatok:
  • Gépek, felszerelések, berendezések javítása, időszakos és folyamatos karbantartása, felülvizsgálatok elvégzése.
  • Gyártásfolyamat támogatása, segítségnyújtás a gyártás folyamán felmerülő problémák megoldásában, gyártási hibák okainak felderítésében.
  • Üzemzavarok elhárítása, egyeztetve a gépbeállítókkal, részlegvezetővel.
  • Biztonsági és munkavédelmi előírások alkalmazása
  • Vállalatirányítási rendszer használata
Elvárások:
  • Végzettség a következő szakmák közül: Gépésztechnikus, mechatronikai technikus, elektronikai ill. automatizálási technikus
  • Minimum 2 év gyártó környezetben szerzett tapasztalat elvárás
  • Karbantartó munkakörben szerzett tapasztalat előny, nem elvárás
  • Német és/vagy angol nyelvtudás előny
  • Rugalmasság, problémamegoldó-képesség,
  • Hatékony munkavégzés mind önállóan, mind csapatban
Amit ajánlunk:
Mi a maxonnál hiszünk abban, hogy egy csapatként, minden felmerülő feladatot meg tudunk oldani! Számos rendezvény segíti, hogy munkatársaink jól érezzék magunkat nálunk és csapatunk még összetartóbb legyen. Családias környezetet biztosítunk munkatársainknak, ahol érték az emberség és odafigyelünk egymásra. Folyamatosan bővülő termékkörünk és a nemzetközi környezet pedig lehetőséget teremt az egyéni fejlődésre. Több iparág számára szállítjuk magas minőségű termékeinket, ami támogatja működésünk stabilitását. Új kihívást keresel?
Várjuk jelentkezésed az alábbi linkre kattintva: Vékás-Kovács István | HR Manager | 36 88 886 000 maxon motor hungary kft

Salary.com Estimation for Karbantartó technikus in Delaware, DE
$56,284 to $76,889
If your compensation planning software is too rigid to deploy winning incentive strategies, it’s time to find an adaptable solution. Compensation Planning
Enhance your organization's compensation strategy with salary data sets that HR and team managers can use to pay your staff right. Surveys & Data Sets
View Core, Job Family, and Industry Job Skills and Competency Data for more than 15,000 Job Titles Skills Library

Job openings at maxon motor gmbh

Hired Organization Address Delaware, DE Full Time
A maxon svájci tulajdonú vállalat, ahol a világ élvonalába tartozó elektromos hajtások gyártásával foglalkozunk. Terméke...

Not the job you're looking for? Here are some other Karbantartó technikus jobs in the Delaware, DE area that may be a better fit.